Inkjetprinter Chiky ZK1691 Hânheld labeldatumkodearring
Dizze handige printer brûkt inkjettechnology om te printsjen troch lytse drippen inket op it winske oerflak te smiten. Ynboude encoder, lichter en makliker te dragen. It hat in 4,3 inch HD-touchscreen mei hege gefoelichheid, gjin app nedich. Meitsje jo winske printynhâld troch de gegevens direkt yn te fieren op it ynboude touchscreen en printsje it direkt. Geskikt foar it printsjen fan tekst, datum, ôfbylding, QR-koades, barcodes, var-barcodes, tiid, formulierbestannen, tabellen, tellers, logo's, alinea's op it oerflak fan boerden, karton, stien, piip, kabel, metaal, glês, plestik, ensfh. 600DPI hege-presyzje printsjen en anty-ferstopping nozzles, de printhichte kin oanpast wurde fan 2-12,7 mm.
De printsnelheid is 70m/min, en it kin ferbûn wurde mei it online produksjeline-apparaat en brûkt wurde mei de transportband om de effisjinsje effektyf te ferbetterjen.
Funksjes
Gjin fersifere
Gjin fersifere, kin de inketcartridge oeral keapje.
28 talen
28 talen foar jo omskakeling! Mear talen binne yn ûntwikkeling. (De standerttaal fan 'e printerynterface is Ingelsk. As jo oare talen nedich binne, nim dan kontakt mei ús op.)
Batterijkapasiteit
Batterijkapasiteit fan 2000mAh, kin ôfneember opladen wurde, feilich en kwalifisearre. It kin 8 oeren duorje nei it opladen.
Nije upgrade
Dizze nije upgrade-printer stipet ynfier fan eigen lettertypen en direkte rigelbrekken.
Fluch droegjen
Fluchdrogende inket, kin op praktysk elk oerflak markearre wurde. De inket is wetterdicht.
Meidieling
Dek de beskermjende omslach asjebleaft op 'e tiid ôf om te foarkommen dat de inketpatroan útdroogt en de nozzle blokkeart.
| Produktnamme | Hânheld inkjetprinter |
| Eigenskip | Maklik te betsjinjen, gjin app, direkt printsjen, stabyl systeem |
| MOQ | 1 stik |
| Materiaal | ABS, plaatmetaal |
| Grutte | 120 * 90 * 210 mm (3,6 * 2,7 * 6,3 inch) |
| Werjeftegrutte | 4.3 Inch Touchable Screen |
| Gewicht | 0,53 kg |
| Spanning | 7.4V |
| Bruto krêft | 2W |
| Printsnelheid | 70m/min |
| Printline | 1 - 6, Ferstelber |
| Printhichte | 2~12.7mm, ferstelber |
| Printresolúsje | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ferstelber |
| Eksterne ynterface | USB, oplaadpoarte, fotoelektryske sensor |
| Inktvolume | 42ml |
| Inktkleur | Swart, Blau, Grien, Read, Giel, Wyt |
| Inkttype | Fluch droege oplosmiddelinkt |
| Batterij | 2000 mAh |
| Taal | Ferienfâldige/Tradisjoneel Sineesk, Ingelsk, Japansk, Koreaansk, Spaansk, Portugeesk, Frânsk, Italiaansk, Turksk, Arabysk, Russysk, Fietnameesk, Dútsk, Nederlânsk, Taisk, Hindi, Perzysk, ensfh. |
| Ynhâld printsje | Tekst, sifers, QR-koades, barcodes, ôfbyldings, tiid, datum, teller, label, digitaal, produksjedatum, logo's, ensfh. |
| Oanfraach | Hout, karton, stien, MDF, ljocht stiel, piip, plestik, aluminiumfolie, kabel, doek, ensfh. |
| Wurkomjouwing | Temperatuer: 0 - 45 graden; Feuchte: 40% - 60% |


























