OEM Rotary Inkjet Printer foar Fleskeblikje Etiket Datumkodearring
De yndustriële rotearjende inkjetprinter is in spesjalisearre markearoplossing dy't ûntworpen is foar hege effisjinsje, hege kwaliteit printsjen op silindryske objekten lykas flessen, blikjes, buizen en potten. It kearnûntwerp draait om in syngronisearre rotearjend platfoarm en in kontaktleaze inkjetkop, wêrtroch't naadloos printsjen sels by trochgeande beweging mooglik is. It rotearjende platfoarm wurket mei opmerklike glêdens en stabiliteit, wêrtroch trillingen dy't wazige of ferfoarme prints feroarsaakje kinne, eliminearre wurde. Brûkers kinne sûnder muoite printynhâld direkt op 'e printer tafoegje, bewurkje en beheare. It systeem stipet in breed skala oan gegevenstypen, ynklusyf statyske tekst, dynamyske datums/tiid, opienfolgjende nûmers, grafyske logo's en barcodes.
Dizze rotearjende inkjetprinter is in betroubere, brûkerfreonlike en tige oanpasbere yndustriële rotearjende inkjetprinter. Hy kombinearret dúdlik printsjen, alsidige software en duorsume ferbrûksartikelen om effisjinte, heechweardige kodearring te leverjen foar dranken, farmaseutika, kosmetika en gemyske yndustry.
Funksjes
Ienfâldich te brûken
Yntuïtive 5-inch kleuren touchscreen-ynterface, tik direkt op it skerm om printynhâld ta te foegjen, te bewurkjen of yn realtime te besjen.
Ferstelbere beugel
De printer hat in ferstelbere inketcartridgebeugel mei sawol hichte- as printôfstânkontrôles.
Trije printmetoaden
Printsjen mei knop, printsjen mei fotoelektryske sensor, printsjen mei foetpedaal.
Kontaktleaze ûntwerp
Eliminearret slijtage en ferminderet it risiko op skea oan delikate items lykas glêzen flessen.
Motor fan yndustriële kwaliteit
Yntegreare pleatsingsplatfoarms draaie unifoarm, wêrtroch't wankeljen of ûngelikense bewegingen dy't ferfoarme prints feroarsaakje, eliminearre wurde.
Fluchdrogende inket
Miljeufreonlike inket, snel droechjend yn 1-3 sekonden ôfhinklik fan it materiaal. Wetterdicht en krasbestindich as it ienris droech is.
| Produktnamme | Roterende inkjetprinter |
| Eigenskip | Rotearjende inkjetprinter, Gjin app |
| MOQ | 1 stik |
| Materiaal | Metaal |
| Grutte | 265 * 197 * 310 mm (10,43 * 7,76 * 12,2 inch) |
| Werjeftegrutte | 5 inch kleuren touchscreen |
| Platfoarmdiameter | 4,72 inch |
| Spanning | 7.4V |
| Bruto krêft | 15W |
| Ofstân printsje | 1 - 5mm |
| Printline | 1 - 6, Ferstelber |
| Printhichte | 2~25.4mm, ferstelber |
| Printresolúsje | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ferstelber |
| Eksterne ynterface | USB, foetpedaalpoarte, fotoelektryske sensor |
| Inktvolume | 42ml |
| Inktkleur | Swart, Blau, Grien, Read, Giel, Wyt |
| Inkttype | Fluch droege oplosmiddelinkt |
| Inktnozzle | Dûbele nozzle |
| Taal | Ferienfâldige/Tradisjoneel Sineesk, Ingelsk, Japansk, Koreaansk, Spaansk, Portugeesk, Frânsk, Italiaansk, Turksk, Arabysk, Russysk, Fietnameesk, Dútsk, Nederlânsk, Taisk, Hindi, Perzysk, ensfh. |
| Ynhâld printsje | Tekst, sifers, QR-koades, barcodes, ôfbyldings, tiid, datum, teller, label, digitaal, produksjedatum, logo's, ensfh. |
| Oanfraach | Silindryske objekten lykas flessen, blikjes en potten. |
| Wurkomjouwing | Temperatuer: 0 - 45 graden; Feuchte: 40% - 60% |












