Chiky ZK1706 Desktop Statyske Kodearringsprinter 2-12.7mm Serienûmer Datum Koade Logo's
Statyske inkjetprinters hawwe de produktmarkearringssektor revolúsjonearre mei har treflike funksjes. It 7-inch touchscreen presintearret in dúdlik en maklik te navigearjen menu dat it operaasjeproses ferienfâldiget. Genietsje fan lettertypefrijheid, om't jo merklettertypen kinne brûke of nije ûntwerpe neffens jo behoeften. De beskikberens fan trije ferskillende printmetoaden biedt grut gemak. De fingerdrukmetoade biedt rappe hânmjittige kontrôle, it foetpedaal makket hannenfrije operaasje mooglik, en de fotoelektryske sensor makket automatysk printsjen mooglik basearre op produktdeteksje. Boppedat biedt de ferstelbere plaat ongeëvenaarde oanpasberens. Boud mei in metalen omhulsel, is de printer bestand tsjin statyske ynterferinsje, wylst de metalen skuifrail stabiliteit en duorsumens garandearret. Troch yn alle fjouwer rjochtingen te bewegen, kin it produkt perfekt posysjonearje foar printsjen, wêrtroch it mooglik is om ferskate items mei gemak te behanneljen. Dizze kombinaasje fan funksjes makket de statyske inkjetprinter in essinsjeel ark foar bedriuwen dy't presyzje en effisjinsje sykje yn produktmarkearring.
Funksjes
Touchscreen
7-inch touchscreen, yntegreare ûnôfhinklik systeem, maklik te brûken.
Ferstelbere plaat
Pas de posysjeplaat oan omheech, omleech, lofts en rjochts.
Trije printmetoaden
Fingerpers, foetpedaal, fotoelektryske sensor.
Ynformaasje oer it uploaden fan U-skiif
Ferskate printynhâld, stipe foar it ymportearjen fan u-skiifgegevens.
Dizze nije upgrade-printer is stipe ynfier eigen lettertypen en direkte rigelbreuk.
Fluch droege inket
Droeget fluch, kin op praktysk elk oerflak markearre wurde. De inket is wetterdicht.
| Produktnamme | Statyske buroblêd inkjetprinter |
| Materiaal | Metaal |
| Werjeftegrutte | 7-inch oanraakber skerm |
| Grutte | 270 x 235 x 182 mm |
| Gewicht | 2,89 kg |
| Printhichte | 2~12.7mm, ferstelber |
| Printbreedte | Maks 140mm |
| Printresolúsje | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ferstelber |
| Eksterne ynterface | U-skiif, fotoelektryske sensor, fuotpedaal |
| Inktvolume | 42ml |
| Inktkleur | Swart, Blau, Grien, Read, Giel, Wyt |
| Inkttype | Fluch droege oplosmiddelinkt |
| Taal | Ferienfâldige/Tradisjoneel Sineesk, Ingelsk, Japansk, Koreaansk, ensfh. |
| Ynhâld printsje | Tekst, sifers, QR-koades, barcodes, ôfbyldings, tiid, datum, teller, label, digitaal, produksjedatum, logo's, ensfh. |
| Oanfraach | Hout, karton, stien, ljocht stiel, piip, plestik, aluminiumfolie, kabel, doek, ensfh. |























