Buroblêd Smart Mini Yndustriële Datum Kodearring Aai Stamping Machine
De aaistempelmasine biedt in rappe, krekte etiketteringsoplossing. It is in kontaktleaze inkjettechnology dy't soarget foar skerpe, smoargefrije prints op bûgde aai-skulpoerflakken, en past by ferskate aaigruttes fan lytse kwarteleien oant grutte biologyske aaien. Mei in snelheid fan 30 aaien yn mar 13 sekonden ferbetteret it de effisjinsje fan 'e produksjeline signifikant, wêrtroch it ideaal is foar pleatsen, broederijen en ferpakkingsfoarsjennings. Dizze masine hat in 4,3-inch touchscreen-ynterface ferienfâldiget de operaasje, wêrtroch brûkers kinne wikselje tusken 28 talen. De ynboude realtime klok bywurket datums automatysk, en it kin ek mei de hân ynsteld wurde. Brûkers kinne produksjedatums bewurkje, batchkoades, barcodes tafoegje, telle, of sels logo's uploade fia USB foar merkidentifikaasje. De sneldrogende inket fan fiedingskwaliteit soarget derfoar dat prints lêsber bliuwe sûnder aaien te fersmoargjen, en foldocht oan hygiënenormen. Troch tradisjonele kleverige etiketten te ferfangen, ferminderet dizze printer materiaalôffal en arbeidskosten, wylst de útfier mei 20 kear fergruttet. Oft it no foar lytse pleatsen of yndustriële operaasjes is, dizze masine garandearret duorsumens en krektens.
01
Funksjes
Gjin fersifere
Gjin fersifere, kin de inketcartridge oeral keapje.
Kontaktleaze inkjetprintsjen
Kontaktleaze inkjetprintsjen.
28 talen
28 talen foar jo wikseling!
13 sekonden
13 sekonden print 30 aaien.
Oanpast logo fan USB-upload
USB-upload oanpast logo, lettertypen, ensfh.
Fluchdrogende inket
Fluchdrogende inket, kin op praktysk elk oerflak markearre wurde. De inket is wetterdicht.
| Produktnamme | Aai-stempelmasine |
| Materiaal | Metaal |
| Oandreaune type | Elektrysk, ynboude batterij |
| Spanning | 100 - 240V/23.2V |
| Skerm | Resistyf oanraakskerm |
| Werjeftegrutte | 5 inch oanraakber skerm |
| Gewicht | 12 kg |
| Ofmjitting (l * b * h) | 520 x 480 x 330 mm (l * b * h) |
| Printsnelheid | 30 aaien hawwe mar 13 sekonden nedich (ien plaat) |
| Ynterne haven | USB-flashdrive |
| Inktkapasiteit | 42ml |
| Ofdrukdiminsje | 2-12.7mm |
| Pakketgrutte | 55X52X37 sm |


















