Fluch droege inketcartridge Chiky ZK2588 Ferrindatum Logo printsjen
InkjetprinterZK1691
Dizze inket is fan hege kwaliteit, de nozzle sil net ferstoppe reitsje, sels as it lange tiid net brûkt wurdt. Ien fan 'e opfallende funksjes is syn kompatibiliteit mei in breed oanbod fan tij-printers, handheld inkjetprinters, online inkjetprinters, sealingmasines en sa fierder. It is fluch droege eco-solventinkt, tapassing fan in breed oanbod fan ferpakkings-, iten-, kosmetika- en oare yndustryen. Mei eco-solvent kinne jo yn in pear minuten fan printsjen nei ôfmeitsjen gean. De printing droeget yn sekonden en de printing is wetterdicht. De spuitkop oannimt it splitûntwerp en ferbynt de printer fia de seriële poarte fan 'e netwurkkabel, dy't fleksibeler is as de yntegreare printer en foldocht oan 'e ferskillende printbehoeften fan klanten.
Funksjes
Gjin fersifere
Gjin fersifere, geskikt foar Mini Inkjet Printer, Handheld Inkjet Printer, Online Inkjet Printer, Sealing Machine, ensfh.
Stâl
Duorsum
Duorsume ABS-skal.
Fluch droegjen
3-5 sekonden fluch droech, en de print is wetterdicht.
Meidieling
Dek de beskermjende omslach asjebleaft op 'e tiid ôf om te foarkommen dat de inketpatroan útdroogt en de nozzle blokkeart.
| Produktnamme | Inketpatroan |
| Eigenskip | Kompatibel, fluch droech, eko-oplosmiddel |
| MOQ | 1 stik |
| Printhichte | 2~12.7mm, ferstelber |
| Grutte | 90 * 20 * 7 mm (3,54 * 0,79 * 2,76 inch) |
| Ofstân fan printsjen | 1 - 3mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Inktvolume | 42ml |
| Inktkleur | Swart, Blau, Grien, Read, Giel, Wyt |
| Inkttype | Fluch droege oplosmiddelinkt |
| Printline | 1 - 6, Ferstelber |
| Printhichte | 2~12.7mm, ferstelber |
| Printresolúsje | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ferstelber |
| Oanfraach | Hout, karton, stien, MDF, ljocht stiel, piip, plestik, aluminiumfolie, kabel, doek, ensfh. |
| Wurkomjouwing | Temperatuer: 0 - 45 graden; Feuchte: 40% - 60% |














